Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Akcesoria do drewna

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Ostatnio przeglądane

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

Pochwyt drewniany ADP Ø42 2,5m, BUK surowy

ADP42BX2500

Nowy produkt

Pochwyt drewniany Ø 42 mm, cena za 1 szt ~2,5 mb
Wykonanie - surowy, przykładowe zdjęcia pokazują jak mogą być wykończone

Więcej szczegółów

Powiązane

110,70 zł brutto


90,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Pochwyt drewniany Ø 42 mm sprzedawany w odcinkach 2,49 mb +/- 2 cm (w zależności od partii technologicznej, z reguły jest to ~ 2,49mb). cena podana jest za 1 metr bieżący. 

Przy większych zamówieniach ~ 50m jest możliwość zamawiania odcinków pod wymiar (wysyłka do 2,5m, max. 3m / wyższe koszty) co pozwala wprowadzić oszczędności na materiale i obniżyć ostateczne koszty zakupu.

Pochwyt drewniany ADP42D służyć do łączenia dowolnego systemu instalacji - balustrad. Montaż można wykonać za pomocą wkładki z gwintem ADWM8, przy pomocy wkręta/szpilki ADWSM8/M10, szpilki ADWSM8 dla zabezpieczenia gwintów przed poluzowaniem można zastosować klej anaerobowym do zabezpieczania gwintów do wkładek np. multibond MB 5123.

Tam gdzie jest wymagana stała instalacja systemu np. na zewnątrz i długich odcinków zaleca się kleje za pomocą klejów poliuretanowych np. multibond MB 3333. Świeże pozostałości powinno się usuwać za pomocą zmywacza estrowego multibond MB 68. Nadmiar kleju,czyli spienione części  kleju poliuretanowego - można ściąć lub zeszlifować, a następnie zaimpregnować lub też polakierować według własnej inwencji.

Wykonanie materiałowe BUK surowy (nie impregnowany/nie lakierowany), przykładowe zdjęcia pokazują możliwość wykonania, można bejcować, patynować, lakierować i impregnować olejami lub woskami. Wszystkie te wykonania tylko we własnym zakresie

Pochwyty przy dłuższych wymiarach mogą być łączone na mikrowszczepy (zdjęcia prezentują przykładowe połączenie w dębie)

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii: