Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

kotwy chemiczne

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

kotwy chemiczne
kotwy chemiczne

Kotwy chemiczne dzięki stosowanym w nich masom żywicznym stanowią znakomity klej oraz wypełniacz. Łączenia kotwami chemicznymi są bardzo mocne i wytrzymałe.

Kotwy poliestrowe są najczęściej stosowane. Sprawdzają się w różnych podłożach oraz w różnych temperaturach (od – 5 do +25C). Charakterystyczny dla kotew chemicznych poliestrowych jest krótk...

Kotwy chemiczne dzięki stosowanym w nich masom żywicznym stanowią znakomity klej oraz wypełniacz. Łączenia kotwami chemicznymi są bardzo mocne i wytrzymałe.

Kotwy poliestrowe są najczęściej stosowane. Sprawdzają się w różnych podłożach oraz w różnych temperaturach (od – 5 do +25C). Charakterystyczny dla kotew chemicznych poliestrowych jest krótki czas wiązania. Kotwy poliestrowe są stosunkowo tanie, więc ich wybór często podyktowany jest względami ekonomicznymi.

Kotwy winylowo-estrowe, ze względu na lepsze parametry techniczne, służą do przenoszenia większych obciążeń. Kotwy winylowo-estrowe potrzebują również więcej czasu na zawiązanie i utwardzenie. Sprawdzają się w większym zakresie temperatur niż w przypadku kotew poliestrowych od -20 do +40C.

Kotwy epoksydowe stosuje przy największych obciążeniach. Aplikować je można jednak tylko przy temperaturze dodatniej. Czas ich wiązania jest najdłuższy

Więcej

kotwy chemiczne Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów