Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Mocowania pręta

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

Mocowania pręta
Mocowania pręta

Mocowania do pionowych i poziomych wypełnień pręta nierdzewnej balustrady.

Dział ten zawiera gamę uchwytów popularnych przelotowych do stworzenia zróżnicowanej balustrady W naszej ofercie znajdują się uchwyty przelotowe do słupków oraz profili, a także przelotki krzyżowe, elementy mocujące do zabezpieczenia przelotek. Prezentowane uchwyty występ...

Mocowania do pionowych i poziomych wypełnień pręta nierdzewnej balustrady.

Dział ten zawiera gamę uchwytów popularnych przelotowych do stworzenia zróżnicowanej balustrady W naszej ofercie znajdują się uchwyty przelotowe do słupków oraz profili, a także przelotki krzyżowe, elementy mocujące do zabezpieczenia przelotek. Prezentowane uchwyty występują w różnych rozmiarach i wariantach powierzchni: szlifowanej i polerowanej.

Więcej

Mocowania pręta Jest 56 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów