Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Kategorie

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

Malowanie proszkowe

polega na nakładaniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na powierzchnię przewodzącą np. metalu. Osadzona warstwa proszku utrzymuje się na powierzchni malowanego detalu dzięki siłom elektrostatycznym.

Galwanizacja

proces mający zastosowanie podczas zabezpieczenia elementów metalowych oraz w celu poprawy ich wyglądu. Galwanizacja jest elektrolitycznym osadzaniem metali w postaci cienkich powłok na innych materiałach, w tym przede wszystkim na metalach. Wiąże się to z zastosowaniem zjawisk elektrochemicznych i odpowiednim przygotowaniem materiałów do pokrycia ich nową powłoką. Proces galwanizacji polega na zanurzeniu materiału w roztworze, a następnie przesłaniu przez niego prądu stałego, dzięki czemu nowa powłoka jest trwała i przylega do powierzchni przedmiotu.

Metalizacja próżniowa

PVD (Physical Vapor Deposition) polega na osadzaniu cienkich warstw metalu na różnych powierzchniach. Metal jest odparowywany za pomocą wysokoenergetycznej wiązki elektronów, łuku elektrycznego lub ogrzewania rezystancyjnego. Proces odbywa się w próżni, aby zapobiec utlenianiu i zanieczyszczeniu metalu.

Anodowanie aluminium

to proces elektrochemiczny, w którym tworzy się warstwę ochronną tlenku aluminium na powierzchni metalu. Proces ten polega na zanurzeniu aluminium w kąpieli elektrolitycznej i przepływie prądu elektrycznego przez metal. To twarde, trwałe i chemicznie stabilne pokrycie zapewnia ochronę przed korozją i nadaje aluminium estetyczny wygląd.