Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

zabezpieczenie gwintów

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

zabezpieczenie gwintów
zabezpieczenie gwintów

kleje anaerobowe MULTIBOND do połączeń śrubowych

Połączenie śrubowe poddane wibracjom, wstrząsom i innym obciążeniom dynamicznym, luzuje się i rozkręca samoczynnie - dlatego musi być zabezpieczone mechanicznie lub specjalnym jednoskładnikowym klejem. Optymalnym rozwiązaniem jest zabezpieczenie gwintu klejem anaerobowym MULTIBOND o odpowiednio do...

kleje anaerobowe MULTIBOND do połączeń śrubowych

Połączenie śrubowe poddane wibracjom, wstrząsom i innym obciążeniom dynamicznym, luzuje się i rozkręca samoczynnie - dlatego musi być zabezpieczone mechanicznie lub specjalnym jednoskładnikowym klejem. Optymalnym rozwiązaniem jest zabezpieczenie gwintu klejem anaerobowym MULTIBOND o odpowiednio dobranej lepkości, wytrzymałości na ścinanie, zakresie temperatur pracy i czasie wiązania.

Klej w gwincie nie starzeje się i nie zmienia parametrów nawet przez wiele lat użytkowania. Chroni metal przed korozją. Złącze wypełnione klejem anaerobowym może mieć stały kontakt z paliwami płynnymi, olejami i smarami, gazami oraz innymi mediami przemysłowymi.

Więcej

zabezpieczenie gwintów Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów