Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Chemia

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

Chemia
Chemia

Artykuły chemii przemysłowej do klejenia i konserwacji nierdzewnych elementów do balustrad.

Chemia Jest 33 produktów.

Podkategorie

 • klejenie akcesorii

  Kleje anaerobowe MULTIBOND można stosować zarówno do złącz wciskanych jak również łączonych z pasowaniem suwliwym, przy których należy pamiętać o ewentualnym ustawieniu (wycentrowaniu) elementów względem siebie. Przy luzach > 0,5mm zaleca się naprawę lub wymianę klejonego elementu pastami epoksydowymi np. MULTIBOND-1623 a następnie użycie kleju anaerobowego, do stworzenia złącza, które da się demontować.

 • kotwy chemiczne

  Kotwy chemiczne dzięki stosowanym w nich masom żywicznym stanowią znakomity klej oraz wypełniacz. Łączenia kotwami chemicznymi są bardzo mocne i wytrzymałe.

  Kotwy poliestrowe są najczęściej stosowane. Sprawdzają się w różnych podłożach oraz w różnych temperaturach (od – 5 do +25C). Charakterystyczny dla kotew chemicznych poliestrowych jest krótki czas wiązania. Kotwy poliestrowe są stosunkowo tanie, więc ich wybór często podyktowany jest względami ekonomicznymi.

  Kotwy winylowo-estrowe, ze względu na lepsze parametry techniczne, służą do przenoszenia większych obciążeń. Kotwy winylowo-estrowe potrzebują również więcej czasu na zawiązanie i utwardzenie. Sprawdzają się w większym zakresie temperatur niż w przypadku kotew poliestrowych od -20 do +40C.

  Kotwy epoksydowe stosuje przy największych obciążeniach. Aplikować je można jednak tylko przy temperaturze dodatniej. Czas ich wiązania jest najdłuższy

 • uszczelniacze

  Elastyczne masy klejąco-uszczelniające na bazie poliuretanów spełniają ważną rolę w wielu dziedzinach przemysłu i motoryzacji. Są zazwyczaj jednoskładnikowe i utwardzają się wilgocią powietrza. Posiadają dobrą odporność na UV, wodę morską, zmienne tempera-
  tury. Można je malować i lakierować. Dobrze przylegają do podłoża nawet bez gruntowania (jest ono wskazane przy du-
  żych obciążeniach spoin)

 • zmywacze

  Warunkiem dobrego przylegania klejów, powłok lakierniczych, czy gruntów jest usunięcie z klejonej powierzchni wszelkich zabrudzeń, starych powłok, klejów, smarów olejów, silikonu a w szczególności tłuszczu. Szczególne znaczenie ma to przy stosowaniu klejów i uszczelniaczy, które nie zawierają rozpuszczalników. Nie mogą więc same rozpuścić zalegających na podłożu zabrudzeń.

 • zabezpieczenie gwintów

  kleje anaerobowe MULTIBOND do połączeń śrubowych

  Połączenie śrubowe poddane wibracjom, wstrząsom i innym obciążeniom dynamicznym, luzuje się i rozkręca samoczynnie - dlatego musi być zabezpieczone mechanicznie lub specjalnym jednoskładnikowym klejem. Optymalnym rozwiązaniem jest zabezpieczenie gwintu klejem anaerobowym MULTIBOND o odpowiednio dobranej lepkości, wytrzymałości na ścinanie, zakresie temperatur pracy i czasie wiązania.

  Klej w gwincie nie starzeje się i nie zmienia parametrów nawet przez wiele lat użytkowania. Chroni metal przed korozją. Złącze wypełnione klejem anaerobowym może mieć stały kontakt z paliwami płynnymi, olejami i smarami, gazami oraz innymi mediami przemysłowymi.

 • środki BHP

  produkty do usuwania z dłoni silnych zabrudzeń występujących w pracach warsztatowych oraz środki odkażające przeciw wirusom i insektom

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów