Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

klejenie akcesorii

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

klejenie akcesorii
klejenie akcesorii

Kleje anaerobowe MULTIBOND można stosować zarówno do złącz wciskanych jak również łączonych z pasowaniem suwliwym, przy których należy pamiętać o ewentualnym ustawieniu (wycentrowaniu) elementów względem siebie. Przy luzach > 0,5mm zaleca się naprawę lub wymianę klejonego elementu pastami epoksydowymi np. MULTIBOND-1623 a następnie użycie kle...

Kleje anaerobowe MULTIBOND można stosować zarówno do złącz wciskanych jak również łączonych z pasowaniem suwliwym, przy których należy pamiętać o ewentualnym ustawieniu (wycentrowaniu) elementów względem siebie. Przy luzach > 0,5mm zaleca się naprawę lub wymianę klejonego elementu pastami epoksydowymi np. MULTIBOND-1623 a następnie użycie kleju anaerobowego, do stworzenia złącza, które da się demontować.

Więcej

klejenie akcesorii Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów