Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń 506 076 904

zmywacze

Ostatnio przeglądane

Szkło w budownictwie

Stal nierdzewna

Dostawa i płatność

Multibond 61 (600ml) odtłuszczacz, spray Zobacz większe

Multibond 61 (600ml) odtłuszczacz, spray

MB61600

Nowy produkt

bezchlorowy, szybko odparowujący środek chemiczny w aerozolu do szybkiego czyszczenia (odtłuszczania) powierzchni metali, szkła, kamienia, gumy itp. przeznaczonych do klejenia. Zawiera składniki, które rozpuszczają stwardniałe smary, osady, stare warstwy klejów CA i anaerobowych, woski, oleje i inne zanieczyszczenia. Można go stosować zamiast trójchloroetanu.

Więcej szczegółów

28,29 zł brutto


23,00 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zastosowanie:
Produkt służy do przygotowania powierzchni przed użyciem klejów, żywic akrylowych i epoksydowych. Idealnie nadaje się też do przygotowania powierzchni przed malowaniem i lakierowaniem. Zawiera aceton - jest łatwopalny, nie wywołuje korozji. Nie należy stosować go na tworzywach sztucznych oraz niektórych lakierach.

- Należy nanosić cienką warstwą na powierzchnię przeznaczoną do odłuszczenia i pozostawić do całkowitego zwilżenia powierzchni. 
- Odtłuszczacz nanosić wielokrotnie, aż do uzyskania całkowicie czystej powierzchni (czystość łatwo jest sprawdzić poprzez przetarcie czystą szmatką lub ręcznikiem papierowym. 
- Na porowatych (wsiąkliwych) powierzchniach po użyciu zmywacza konieczne jest odczekanie dodatkowo 10-15 min. dla cał- kowitego odparowania rozpuszczalników.

Zapach: charakterystyczny dla acetonu Postać: aerozol
Skład chemiczny: propanol, alkohol 
Lepkość 2 mPa.s
Punkt krzepnięcia: -95oC
Temperatura wrzenia: +56oC
Temperatura zapłonu: -18oC
Temperatura samozapłonu: +540oC
Gęstość: 0,79 g/cm3 
WPŁYW NA EKOLOGIĘ:
 napełniony gazem ekologicznym CO2

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pobierz

Chemia przemysłowa Multibond

Skrót asortymentu chemii przemysłowej Multibond

Pobierz (1.72M)