Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

uchwyty ścienne

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń PN-PT od 8:00 do 16:00

Telefon:+48 505 998 748

lub wyślij wiadomość e-mail

Ostatnio przeglądane

Szkło w budownictwie

Dostawa i płatność

Stal nierdzewna

Konserwacja

Uchwyt poręczy ścienny 1210 A2 42.4P

12100242P

Nowy produkt

Mocowanie poręczy/podpora pod rurę 42,4. Wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 potocznie zwany A2. Wykończenie powierzchnia polerowana/błyszcząca do montażu do ściany  śruba dwustronna / dwugwint. 

Więcej szczegółów

Powiązane

30,51 zł brutto


24,80 zł netto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Materiał stal nierdzewna AISI 304 (A2)
Powierzchnia polerowana / błyszczący
Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy
Zastosowanie Zaleca się stosować produkty wykonane ze stali nierdzewnej A2 oraz ZAMAK - odlewy cynku i aluminium do wewnątrz budynków, a wykonanie ze stali nierdzewnej A4 na zewnątrz.

Więcej informacji

Powyższy produkt w dzisiejszych czasach staje się coraz częstszym wyrobem nie tylko w obiektach architektury industrialnej oraz komercyjnej, lecz również w domach staje się częstym wyborem ze względu na trend, stylistykę wykonania, wytrzymałość, jakość. 

Produkty powiązane

24 innych produktów w tej samej kategorii: